Hakkımızda

Burun estetiği sadece burnunuzun dış görünümünü değil, hayatınızı etkiler.

1981 yılında Yozgat’da doğdum. 1998 yılında Yerköy Lisesi’nden mezun oldum, 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine girdim. 2005 yılında tıp eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’nden uzmanlığımı aldım ve 2010 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olarak Mardin Midyat Devlet Hastanesi’ne atandım. 2012-2014 yılları arasında Sakarya Hendek’te uzman doktor olarak görev yaptım. 2014-2019 yılları arasında Ahi Evran Üniversitesi KBB ana bilim dalında yardımcı doçent doktor olarak çalıştım. 2015-2016 yılları arasında Tıp Fakültesinde Dekan Yardımcılığı ve Baş Koordinatörlük görevleri yaptım.

Bu süre içerisinde kendi alanımda farklı yaklaşık 7000 civarında başarılı ameliyat gerçekleştirdim. Yurtiçinde konularında otör sayılan birçok uzmanla özellikle burun estetiği operasyonları, piezo cerrahisi, horlama cerrahisi, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonla sinüzit operasyonları, kepçe kulak operasyonları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji konularında ortak çalışmalar gerçekleştirdim.

Her yıl yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen kulak burun boğazla ilgili ve branşı ile alakalı estetik operasyonlarla ilgili kongre, seminer ve kursları düzenli olarak takip etmekteyim. Kulak burun boğazla ilgili yurtiçi ve yurtdışı yayınları bulunmaktayım.

Estetik ve Fonksiyonel Burun Cerrahisi ile asistanlığının ilk yıllarından beri özel olarak ilgilenmekte bu konu ile ilgili bir çok kez kadavra üzerinde özel çalışmalarda bulundum. Ve bu konularla ilgili bilimsel çalışmalarım devam etmektedir. Estetik burun ameliyatlardaki son gelişmeleri her yıl yurtiçi ve yurtdışında düzenli olarak düzenlenen kongrelere katılarak yakın olarak izlemekteyim. Ayrıca kepçe kulak ameliyatları, göz altı torbaları ve yüz gençleştirme operasyonları ilgi alanlarım arasındadır.